شما اینجا هستید: خانه / هنری / ویدئوی درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل

ویدئوی درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل

http://www.video.momtaznews.com/wp-content/uploads/2015/01/28eec148fe4ba466316f1b52c99eb3892.jpg

به نظر می رسد عوامل و تهیه کننده مستند سفر هنرمندان به برزیل این ویدئوی جنجالی را به عنوان تیزر تبلیغاتی محصول خود منتشر کرده است که صحنه های عجیبی در آن به چشم می خورد.

387 نظر

 1. سهیل ستاری

  سلام
  حق با مردمه اینا با پول مردم بیچاره رفته بودن خوشگذرانی و هزار کار دیگه مثل پارتی های شبانه خدا …یه کلیپ حق به جانبی هم از خودشون پخش کردن خدا یا برس یه داد مردم کشورم…

 2. حق مردمه وخوردن

 3. سلام
  حق با مردمه اینا با پول مردم بیچاره رفته بودن خوشگذرانی و هزار کار دیگه مثل پارتی های شبانه خدا …یه کلیپ حق به جانبی هم از خودشون پخش کردن خدا یا برس یه داد مردم کشورم…

 4. من نمیخوام قضاوت بیجا بکنم ولی از همه ی مردم عزیز میخوام که اگه از بازگران عزیز کشورمون حمایت نمیکنیم توهین هم نکنیم شما خودتون رو بزارین جای یکی از اونا اگه دربارتون این طور قضاوت میشد چی کار میکردین ؟ودقیقا میخوام بدونم چه جوری حقتونو خوردن چون با پولی که از هنرشون در میارن میرن برزیل حقتونو خوردن ؟!!واقعا واسه همتون احساس تاسف میکنم .

  • دوست گرامی , اون پولی که از هنرشون در میارن رو خرج خرید اتومبیل و خانه های انچنانی خودشون میکنن و نوش جونشون باشه. ایا با پول خودشون تشریف برده بودن به برزیل؟ ایا رفتار ایشون شبیه به رفتار یک هنرمند و هنردوست بود؟؟ ایا این اندازه باید جنبه ادم کم باشه؟

  • چه هنری.مگه ادا در اوردن هنره.فکر کن و تحت تاثیر جو مسمومی که درست شده نباش که مفهوم هنر رو تغییر دادند

 5. استاد فرخ مظهری فر هنرمند مبدع

  خواهشمندم همیشه در زندگی تکلم سخن گفتن طرز برخورد و متانت ایرانی باشید و ایرانی زندگی کنید متشکرم استاد فرخ

 6. با پول بیت المال که متعلق به مردم ایران هست به سفر خارجه میرن؟ خجالت داره واقعن .خجالت داره برای کسانی که بانی این کار بودن؟ ای کاش این هزینه برای مردم بینوا و بیچاره ای که توان خرید یک کیف مدرسه برای فرزند خود ندارند, صرف میشد و در آخر برای اقای سام درخشانی به خاطر رفتار زشتشون متأسفم و در کل برای جامعه هنری و مردم عزیز و خودم متأسفم که هنرپیشه ی سینمای ما اینقدر بی ملاحظه هست که لااقل مقابل دوربین خودش رو کنترل کنه,.

 7. cr346467rhsvczxvmkaskoADKM FD453456YGFFFFdd bvu67i4yhgfdh

 8. سام اشتباه كرده…پول مفت خورده شعورش پريده از عقلش

 9. من که کیف کردم از فیلم ولید از جزیره هرمز

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*